Partnerzy

Fundacja Być Bliżej Siebie oraz Przylądek Dobrej Nadziei pragną podziękować za pomoc i wsparcie podczas organizacji Konferencji, okazane przez Dyrekcję oraz Zespół Expo XXI Warszawa. To jeszcze większa przyjemność, organizować takie ogromne przedsięwzięcie z takim partnerem! 

Expo XXI Warszawsa, logoEXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.


Dziękujemy również knajpie „MACIEJKA” za okazaną pomoc i życzliwość. To oni będą nas smakowicie karmić podczas konferencji… Smacznego.

Restauracja "Maciejka"

Maciejka – Wiosenna Restauracja

Maciejka to restauracja, która na stałe wrosła w otoczenie warszawskiego Mokotowa.
Specjalizuje się w kuchni polskiej, choć czerpie też inspiracje z dań z różnych zakątków świata i z miłości właścicieli do gotowania. Zjecie tu pierogi, które według wielu zostały uznane za najlepsze w Warszawie. Skosztujecie pierogów klasycznych, znanych z babcinych stołów, ale też meksykańskie, chińskie i inne.
W karcie znajdziecie również zupy, sałatki, naleśniki, ryby i mięsne dania główne takie jak Tagliata Wołowa, Schaboszczak, czy Placek po węgiersku.
Klimatyczna atmosfera, pyszne dania, menu dla dzieci, kącik dziecięcy oraz profesjonalna obsługa kelnerska sprawiają, iż Maciejka jest idealnym miejscem na spotkania rodzinne oraz towarzyskie. Potwierdzone to zostało przez uzyskanie Certyfikatu Miejsca Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi OkiemMamy.pl
Maciejka jest również całkowicie przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Serdecznie Zapraszamy!


 

REGULAMIN

ZAREJESTRUJ SIĘ